top of page

Podczas pikniku prowadzona będzie zbiórka na rozbudowę szkoły, zachęcamy Państwa do wsparcia

Piknik 30-lecia

Drodzy uczniowie, nauczyciele, rodzice, absolwenci i sympatycy naszej szkoły,
Z wielką radością zapraszamy Was na niezapomniany Piknik, który odbędzie się jak co roku, jednak z wyjątkową pompą z okazji obchodów 30-lecia naszej Szkoły! To będzie dzień pełen radości, emocji i wspólnego świętowania naszej wielkiej rodziny edukacyjnej.

 

Data: 25.05.2024
Godzina: 10:00- 16:00

Miejsce: teren szkoły oraz teren OSIR przylegający do szkoły 

Wydarzenia na pikniku

Występy uczniów na scenie: Jak co roku podziwiajcie talenty naszych uczniów, którzy zaprezentują swoje umiejętności wokalne, taneczne i aktorskie na specjalnie przygotowanej scenie!

Konkurs z nagrodami dla wszystkich dzieci: Każde dziecko biorące udział w konkursie wygrywa nagrodę! Przygotujcie się na świetną zabawę i niezapomniane nagrody!

Poczęstunek szkolny: Jak co roku znów można będzie rozpływać się z zachwytu nad kulinarnymi talentami cudownych osób, które na co dzień dbają o pełne brzuszki naszych uczniów.

Stoiska przygotowane przez klasy: Odwiedźcie stoiska przygotowane przez klasy, gdzie czekają na Was pyszne przekąski i napoje przygotowane przez naszch uczniów

Panel dyskusyjny: Edukacja – most, który łączy … Weźcie udział w ciekawej dyskusji na temat przyszłości edukacji, gdzie starcie się poglądów osób z różnych środowisk pozwoli popatrzeć na zagadnienie z całkiem nowej perspektywy 

Dmuchane tory przeszkód: Dzieciaki pokonajcie wyzwania na dmuchanych torach przeszkód i sprawdźcie swoje umiejętności i bawcie się świetnie

Turniej siatkówki (pracownicy, rodzice, absolwenci): Dołączcie do naszego turnieju siatkówki i kibicujcie swoim nauczycielom, kolegom czy rodzicom. A może sami macie ochotę wziąć z nim udział?

Foodtrucki z darmowymi przekąskami: Jeśli zgłodniejecie od nadmiaru atrakcji skosztujcie pysznych przekąsek z naszych foodtrucków, które czekają na Was z darmowymi smakołykami!

Występ na zakończenie: Przygotujcie się na niezapomniany występ, który będzie wisienką na torcie tego wspaniałego dnia!

Zapraszamy do wspólnego świętowania i tworzenia wspomnień, które zostaną na długo w naszych sercach!

Podczas pikniku prowadzona będzie zbiórka na rozbudowę szkoły, zachęcamy Państwa do wsparcia

bottom of page