top of page

Wesprzyj szkołę

W podziękowaniu dla naszych Uczniów, Rodziców, Absolwentów i Przyjaciół, którzy zdecydują się wesprzeć rozbudowę szkoły darowizną przygotowaliśmy upominki z logo szkoły. 

Każdy, kto wpłaci nawet symboliczną złotówkę otrzyma upominek. 

Osoby, które zdecydują się na darowiznę do dnia pikniku do godziny 14:00 w sobotę i będą chciały otrzymać upominek otrzymają specjalne potwierdzenie wpłaconej a (w przypadku wcześniejszych wpłat na zrzutka.pl prosimy o wpłaty pozwalające identyfikować darczyńcę i odbiór potwierdzeń w dniu pikniku). 

Po godzinie 14:00 uszeregowane zostaną wszystkie darowizny od najwyższej do najniższej, a następnie w podziękowaniu za 180 największych darowizn na ręce darczyńców przekazane zostaną bluzy z logo szkoły, kolejne 120 osób otrzyma koszulki z logo szkoły, 120 następnych w kolejności wpłat uhonorowanych zostanie czapeczkami, 300 darczyńców z kolejnymi pod względem wielkości kwotami otrzyma smycze z logo szkoły, wodne tatuaże, a dla wszystkich będziemy mieć okolicznościowe naklejki. 

Bardzo dziękujemy za wszelkie wsparcie 

Gadżety z logo Szkoły

Wpłaty w serwisie ZRZUTKA.PL

Wpłat darowizn możesz dokonać w serwisie zrzutka.pl, gdzie znajdziesz projekt dotyczący naszej szkoły. Jak tam trafić? To proste, zeskanuj poniższy kod telefonem lub kliknij link poniżej- zostaniesz przeniesiony na stronę serwisu gdzie będziesz mógł bezpiecznie dokonać wpłaty

Terminale płatnicze

Podczas pikniku szukaj naszych terminali płatniczych. Dzięki tym małym urządzeniom będziesz miał możliwość przekazania nawet niewielkiej wpłaty na rzecz szkoły przy użyciu swojej karty.

Szybko i bezpiecznie. 

Terminal.jpg

Wpłaty na rzecz fundacji możesz także dokonać skanując telefonem poniższy link - przekieruje on Ciebie do bramki płatniczej SumUp, gdzie możliwa jest płatność kartą lub portfelem Google lub ApplePay.

qrcode_edited.jpg
bottom of page